Close

Blog

Drsný Chánov

Naši třeťáci navštívili Chánov, známou sociálně vyloučenou lokalitu, kde fotografovali vánoční besídku žáků 7. – 9. třídy základní školy. Škola nás sama oslovila a my jsme se s radostí chopili této výborné příležitosti pro získání praxe fotografie a zároveň seznámení se s jinou kulturou.

Až do konce – aneb pomáháme, kde je třeba

Připravili jsme projekt, který pomůže představit domácí hospicovou práci v ČR a přiblížit ji veřejnosti. Domácí hospicová péče se totiž často zaměňuje s „kamennými“ hospici a málokdo ví, co všechno musí zaměstnanci (i dobrovolníci) v domácích hospicích zvládnout. Fotografie, které naši studenti v rámci projektu vytvořili, budou prezentovány na výstavách po České republice. První […]

Kamila Paličková

Kamila Paličková, MBA je spolumajitelkou a ředitelkou několika společností. Najdete ji jako Členku představenstva společnosti F&P Consulting a.s., jednatelku F&P Consulting invest s.r.o pracující v oboru financí a investic, které aktivně řídí.

Těšte se!

Získali jsme finanční prostředky na špičkové vybavení fotoateliéru a grafické učebny! Více ZDE.

Zvyšujeme kvalitu výuky odborných předmětů

Snažíme se poskytnout studentům co nejlepší vybavení a připravit je tak co nejlépe na budoucí zaměstnání. Proto jsme připravili projekt „Zvýšení kvality odborné výuky na ART ECON“. Projektu byla poskytnuta finanční podpora ze strany Evropské unie prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu, jenž je řízený Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.

Výstava Sebastião Salgado – Genesis

5.9.2017 jsme se byli podívat na zajímavou výstavu fotografií významného dokumentárního fotografa Sebastião Salgado (*1944) v Královském letohrádku, kde představil svůj třetí cyklus nazvaný „Genesis.“ Více o výstavě ZDE.