Close

Studium

Výuka na Rokosce

Výuka v tomto školním roce bude probíhat částečně i na druhém pracovišti školy, v budově školy PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., na adrese Nad Rokoskou 111/7, 182 00, Praha 8. Odkaz na webové stránky školy zde.

Dopravit se tam můžete ze stanice metra “C”, “Nádraží Holešovice” autobusem č. 201 na zastávku “Kuchyňka”. Spojení z budovy Pod Balkánem na Rokosku je nejlepší s jedním přestupem: autobusem č. 136 ze zastávky “Skloněná” do zastávky “Letňany” a tam přestoupit na autobus č. 201 do zastávky “Kuchyňka”.

EduPage – Přístup do elektronické školní evidence

Online systém Edupage slouží všem učitelům, žákům a rodičům ke sledování rozvrhu, změn v rozvrhu, k evidenci známek a zameškaných hodin. Žáci získají vlastní přístupové údaje od třídních učitelů stejně jako rodiče. Těm dorazí údaje emailem. Pro přístup je třeba kliknout na odkaz vpravo a zadat své přihlašovací jméno a heslo. Rodiče mohou přímo v systému zadávat omluvenky ke konkrétnímu dni a hodině, které vidí v přehledu absence. Všichni dále mohou psát zprávy, vidět domácí úkoly nebo studijní materiály nahrané učitelem.

EduPage umožňuje také stažení mobilní aplikace. Tak můžete mít informace vždy u sebe. Mobilní aplikace je ale zjednodušená a neumožňuje tolik funkcí jako přístup přes počítač.

Vzdálený přístup ke studijním materiálům

Z domova se studenti mohou připojit k úložišti se studijními materiály a ke svým osobním složkám na tomto linku: arteconds nebo použít tlačítko v pravém postranním panelu.

Po přihlášení rozklikněte ikonu “File Station” a tam uvidíte disk “student”, na kterém se nachází všechny studijní materiály od učitelů celé školy. Dále tam bude disk “home” který poskytuje prostor pro každého studenta.

Na toto úložiště se můžete dostat jak z domova, tak i ze školy.
Pro přístup je nutné zadat osobní přihlašovací údaje, které získáte u svého třídního učitele.