Close

Školní rok

Školní plán na aktuální měsíc

DatumDenČasNázevPopisTřídaZodpovídá 
3. 6.Po7:45Ústní maturitní zkoušky
Čv, Če
3. 6.Po7:45Písemné závěrečné zkoušky
Aranžér, krejčí
3.ATs, Me, Čv
4.-6. 6.
Út-Čt
7:45Praktické závěrečné zkoušky
Aranžér, krejčí
3.AZač, Me, Mrá
4. 6.
Út9:00Workshoppro ZŠ Řezníčkova
Lu, Se
5. 6.
StProjektový den
MVŠO Olomouc
1ES, 3VS, 2FS-S
Au, Bč
7. 6.
8:00
Workshop
2. kolo pro umělecké obory
Me
11. 6.
Út
Talentové zkoušky
ŘF
4.ES - ŘF
Me
12. 6.
Stcelý denOlympiáda z dějin umění
spojená s prohlídkou Olomouce + spolupráce s organizací Charita
2NG, 3NG, 2FS-S
Me, Ma
13. 6.
Čt2.+3. hodina
Dobrovolnictví je in
přednáška pro žáky
upřesníme
Kn
14. 6.
8:00Workshop
pro ZŠ Kolárova
Lu, Se
17. 6.
Po7:45Ústní závěrečné zkoušky
3.A
Ts
17. 6.
Po13:10Rada žáků
uč. 227
zástupci tříd
Ku
18. 6.
Útdopoledne
Věda v ulicích
nám. TGM Prostějov
1PA
Kn
18. 6.
Út13:10Přednáška
návazný program na protidrogový vlak
3VS
Au
19. 6.
Stcelý denAkce Charity Olomouc
v Olomouci
2NG, 1A, 2A, 2FS-F
Me, Zač, Se
21. 6.
Klauzury
umělecké obory
umělecké obory
výtvarníci
21. 6.
Termín uzavření klasifikace za 2.pololetí 2018/2019
TU
25. 6.
Út13:00
Pedagogická porada
výuka končí po 5. vyuč. hodině, poučit žáky o pravidlech bezpečného chování
Čv, Ku
27.6.
ČtZávěrečná porada všech pracovníků
Ku
28. 6.
7:45Vysvědčení
vydávání ročníkových vysvědčení
celá škola
TU

 

Prázdniny v letošním školním roce

podzimní29. – 30. 10. 2018
vánoční22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
pololetní1. 2. 2019
jarní4.2. - 10. 2. 2019
velikonoční18. 4. 2019
hlavní29. 6. - 1. 9. 2019

 

Konzultační hodiny vyučujících ve školním roce 2018/2019

VyučujícíLichý týdenSudý týden
Bc. Iveta AndělováČt 12.20 - 13.05Po 14.00 - 14.45
Ing. Anna Takács BačováPo 8.40 - 9.25
Čt 8.40 - 9.25
Po 8.40 - 9.25
Čt 8.40 - 9.25
Mgr. Pavlína ČermákováČt 11.30 - 13.05St 11.30 - 13.05
Ing. Martina ČtvrtníčkováSt 9.40 - 10.25
Pá 9.40 - 10.25
St 9.40 - 10.25
Pá 9.40 - 10.25
Mgr. Lucie HrádelováÚt 12.20 - 13.05
Čt 8.40 - 9.25
Út 10.35 - 12.15
Ing. Alena KonšelováPo 7.45 - 8.30 Po 13.10 - 13.55
Út 9.40 - 10.25
St 9.40 - 10.25
Ing. Zdeněk KrajíčekÚt 9.40 - 10.25
Čt 11.30 - 12.15
Út 12.20 - 13.05
Čt 11.30 - 12.15
Mgr. Alena KřížováÚt 11.30 - 12.15
Čt 9.40 - 10.25
Út 13.10 - 13.55
Čt 9.40 - 10.25
Mgr. Markéta LoníčkováPo 12.20 - 13.05
Pá 8.40 - 9.25
Po 12.20 - 13.05
Út 9.40 - 10.25
Mgr. Tereza LukášováPo 13.10 - 13.55
Čt 12.20 - 13.05
Po 11.30 - 12.15
Pá 11.30 - 12.15
MgA. Dominika MajerováPo 11.30 - 12.15
Čt 10.35 - 11.20
Čt 12.20 - 13.05
Pá 9.40 - 10.25
Ing. Věra MartinkováSt - 10:35 - 11:20St - 12:20 - 13:05
Mgr. Romana MikmekováČt 9.40 - 11.20Čt 9.40 - 11.20
Mgr. Lubomír SedláčekÚt 11.30 - 12.15
Čt 11.30 - 12.15
Po 11.30 - 12.15
St 11.30 - 12.15
Ing. Helena NevoránkováPo 12.20 - 13.05
Út 12.20 - 13.05
Po 13.10 - 13.55
Út 12.20 - 13.05
Mgr. Marie PečováÚt 10.35 - 11.20
Pá 8.40 - 9.25
Po 12.20 - 13.05
St 12.20 - 13.05
Mgr. Gabriela ŠtefanováÚt 8.40 - 9.25
St 10.35 - 11.20
Út 8.40 - 9.25
Čt 12.20 - 13.05
Mgr. Veronika TesaříkováPo 10.35 - 11.20
St 12:20 - 13.05
Po 12:20 - 13.05
Čt 11.30 - 12.15
Mgr. Jitka ZavadilováÚt 11.30 - 12.15
Čt 12.20 - 13.05
Út 9.40 - 10.25
Pá 10.35 - 11.20
Mgr. Michaela AujezdskáÚt 10.35 - 11.20
Pá 10.35 - 11.20
Po 12.20 - 13.05
Čt 12.20 - 13.05
Ing. Petra PavláskováSt 8.40 - 9.25St 7.45 - 8.30