3…2…1… stART! Přijímací řízení s talentovou zkouškou zahájeno.

19. října 2020

Je konec října a to znamená, že brzy začne přijímací řízení pro umělecké obory s talentovou zkouškou.

Uchazeči jsou přijímáni pouze na základě talentové zkoušky a průměrného prospěchu ze ZŠ (nekoná se jednotná přijímací zkouška) . Jinými slovy to znamená, že pokud úspěšně složíte talentovky, můžete na naší škole začít studovat bez klasických přijímaček.

Sledujte proto pečlivě naše weby a sociální sítě, vyhlášení přijímacího řízení tam najdete už brzy.

Studijní obory

Podrobnosti o oborech studia na obou našich středních školách v Praze a v Prostějově naleznete na samostatných podstránkách:
Studijní obory Praha
Studijní obory Prostějov

Virtuální prohlídky

Přestože nám Covid 19 komplikuje život, děláme všechno pro to, aby si zájemci o studium mohli vytvořit co nejpřesnější představu o tom, jak to u nás vypadá.

V uplynulých dnech jsme proto na obou středních školách i na VOŠ natočili nová videa, která vám umožní trochu se u nás rozhlédnout. Přijměte prosím pozvání na virtuální prohlídky:

Prohlídka školy v Praze
Prohlídka školy v Prostějově
Prohlídka VOŠ v Prostějově

Dny otevřených dveří

Původně plánované termíny dnů otevřených dveří jsme nezrušili, pouze odložili. Podle vývoje situace Vám nabídneme buď akce v reálném prostředí nebo se přizpůsobíme a budeme online. I v takovém případě však počítáme s konzultacemi, možností hovořit živě s vedením škol, pedagogy i současnými studenty.  Sledujte pravidelně aktuální informace.

Schola Pragensis

Online podobu získává také řada akcí, na kterých jste byli zvyklí nás potkávat „naživo“.  Zde stojí za zmínku např. veletrh středních škol Schola Pragensis, jehož se navzdory COVIDu virtuálně také zúčastníme.

Přípravné kurzy a talentové zkoušky nanečisto

Pracujeme na tom, abychom Vám mohli v online podobě nabídnout i oblíbené přípravné kurzy na talentové zkoušky v Praze a Talentovky nanečisto v Prostějově.

To vše děláme proto, aby si potenciální zájemci o studium na našich školách nebo jejich rodiče mohli udělat co nejpřesnější obrázek o tom, jak život ve školách z rodiny ART ECON skutečně chodí.

Aktuální informace naleznete vždy buď přímo na webových stránkách jednotlivých škol www.artecon.cz/praha/  nebo www.artecon.cz/prostejov/. Fungujeme také na sociálních sítích https://www.facebook.com/arteconpraha a https://www.facebook.com/arteconsspv/

Těšíme se na Vás.