Gratulujeme k získání Medaile MŠMT

29. srpna 2021

Gratulujeme paní PhDr. Daně Čapkové, Ph.D., jednatelce ART ECON Praha, k získání Medaile MŠMT, nejvyššího ocenění za pedagogickou práci, již uděluje ministr školství.

Ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR se 18. srpna 2021 převzalo z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy 57 laureátů a laureátek Medaile 1. a 2. stupně jako ocenění mimořádných osobností působících dlouhodobě v oblasti školství, výchovy, uměleckého vzdělávání a práci s mládeží. Všichni ocenění byli přitom nominováni už v roce 2020, kvůli pandemii ale musel být slavnostní ceremoniál o rok odložen.

PhDr. Dana Čapková, Ph.D., ART ECON – Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o., celý život věnuje své škole, svým učitelům a žákům. Díky tomu byla oceněna jako Manažer odvětví v roce 2007. Rovněž je místopředsedkyní Akreditační komise pro vyšší odborné vzdělávání, členkou hodnotící komise NAÚ, členka inspekčních týmů a specialistka tvorby metodik na ČŠI, spoluzakladatelka a členka Klubu manažerek České manažerské asociace, konzultantka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

foto: zdroj MŠMT