Výtvarná a grafická soutěž PLAKÁT

11. dubna 2021

ART ECON – Střední škola v Prostějově vyhlásila ve spolupráci s IKAP OK II Olomouckého kraje 1. ročník výtvarné a grafické soutěže PLAKÁT.

Zadáním je vytvořit elektronické podklady pro plakát k propagaci sportovní akce. Využít můžete jakoukoliv vhodnou výtvarnou techniku.

 Soutěž je určena žákům základních a středních škol, a také škol uměleckých, ve věku od 14 do 18-ti let. Přihlásit Vás může buď škola, kterou chcete reprezentovat, nebo se zúčastníte individuálně sami za sebe.

Termín pro odevzdání prací je 11. června 2021.

Originální práce můžete zaslat na poštovní adresu ART ECON – Střední škola, s.r.o., Husovo nám. 2061/91, 796 01 Prostějov, nebo elektronicky na mailovou adresu plakat.artecon@gmail.com . V takovém případě je důležité zajistit kvalitní fotografickou dokumentaci.

Veškeré zaslané práce bude hodnotit odborná porota složená z odborných pedagogů školy zapojených do projektu IKAP. Práce budou rozděleny do dvou kategorií podle věku. 

V každé kategorii budou vyhlášeni 3 nejlepší soutěžící, kteří obdrží věcné ceny a poukázky na nákup výtvarných potřeb.

Více informací se již nyní dozvíte na stránce soutěže v sekci Škola Prostějov/Školní projekty, kde budeme průběžně doplňovat další aktualizace. Také zde budou zveřejněny vítězné práce.