Zájemci o studium ukázali svůj talent

20. ledna 2021

Tak a je to tady….  Zájemci o přijetí na umělecké obory na školách v Praze i Prostějově absolvovali v průběhu uplynulých dvou týdnů talentové zkoušky. V obou školách se nám sešlo celkem 170 přihlášených. Talentové zkoušky proběhly prezenčním způsobem.

V Praze jsme krátce nahlédli za dveře ateliéru.
Podívejte se, jak to v průběhu talentových zkoušek vypadalo.

Přijímací zkoušky – neumělecké obory:

Na webech obou škol jsou již také vyvěšeny základní informace k přijímacím zkouškám na neumělecké obory – tedy na oblast ECON. 
Informace k PZ Praha
Informace k PZ Prostějov

V Praze nechybí oblíbený obor Sportovní management. V Prostějově opět otevíráme nejenom Management v reklamě a v médiích, ale také Firemní management. V následujících dnech samozřejmě připojíme i další informace pro zájemce o studium.

Na stránkách obou škol také najdete nejnovější informace o Dnech otevřených dveří.
DOD Praha
DOD Prostějov

Nebyli to sprejeři……

Byli to naši studenti. Pokud byste se po Novém roce procházeli v blízkosti střední školy ART ECON v Prostějově, určitě byste si všimli nově posprejované zdi.  Ale neřádili u nás sprejeři. Byli to naši vlastní studenti, kteří během vánočních prázdnin zrealizovali dlouho připravovanou akci a tímto graffiti tak trošku „vylepšili“ podobu zdi u školního hřiště. Jak to všechno probíhalo a jak se našim „writterům“ jejich „piece“ (slangové výrazy pro tvůrce graffiti a pro sprejerský výtvor) povedl, si můžete prohlédnout na těchto fotografiích.