ART ECON Středoškolský pohár družstev a jednotlivců 2021

30. června 2020 | Akce, Golf, Sport, Úspěchy

15. ročník ART ECON Středoškolského poháru je minulostí

(Praha-Ingolf)

Ve čtvrtek, 23. 9. 2021 se za ideálních skórovacích podmínek odehrál jubilejní 15. ročník Středoškolského poháru.

Novým ročním držitelem putovního Středoškolského poháru se stalo družstvo ART ECON – Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o. ve složení Melánie Vendelbergerová, Matyáš Vysušil a Jan Wdówka. Druhé místo získal tým Gymnázia Jana Palacha Praha, který tvořili Natálie Saint Germain a Timotej Formánek. Třetí skončilo Gymnázium Josefa Kainara z Hlučína, za které hráli Klára Bradáčová, Jan Haladej a Viktor Sokolovský.

V nově vypsané soutěži nazvané Středoškolský pohár jednotlivců zvítězil Jan Wdówka z ART ECON (72), o ránu před Timotejem Formánkem, a na třetím místě skončila Natálie Saint Germain (+5), oba z Gymnázia Jana Palacha.

Hymnu zazpívala patronka 15.ročníku vášnivá golfistka mezosopranistka Štěpánka Pučálková, sólistka Sempreoper v Drážďanech. Slavnostní odpal symbolicky uskutečnil Ingolf a ART ECON prostřednictvím svých zástupců, Alana Babického a Davida Kloučka.

Pořadatelem je promotérská a servisní agentura Ingolf s.r.o..

Spolupořadateli ART ECON a Česká golfová federace.

Hlavním Partnerem Česká podnikatelská pojišťovna a Partnery: Česká spořitelna, Lundegaard, Prague City Golf Club, Sdružení soukromých středních škol Čechy Morava a Slezska, Victoria a Uniqua. Ceny dodalo mimo jiné J&T.

Na shledanou v květnu 2022!