Adresa školy

ART ECON – Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Nad Rokoskou 111/7
182 00 Praha 8-Libeň

Kontakty školy

Telefon: +420 284 680 880 | +420 725 196 038
Datová schránka: 4xwskdy

E-mail: praha@artecon.cz | sekretariat@artecon.cz
web: artecon.cz/praha/

Obchodní údaje

ČÚ: 161309041/0100 (Komerční banka)
ČÚ: 7718242/0800 (Česká spořitelna)

IČO: 45796955
DIČ: CZ45796955

IZO: 045796955
REDIZO: 600006042

zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 11597

Kde nás najdete

Dopravní spojení

Trasa metra C – stanice Nádraží Holešovice,
BUS č. 201, zastávka Kuchyňka,
BUS č. 112, zastávka Pelc – Tyrolka

GDPR

Představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný na celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji.

Škola zpracovává osobní údaje na základě plnění právní povinnosti stanovené zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání ( školský zákon), ve znění pozdějších předpisů. Více o zpracování osobních údajů naleznete ZDE

Kontakty na vedení školy

PhDr. Dana Čapková, Ph.D.

Jednatelka společnosti

Mgr. Petr Procházka

Ředitel školy

Ing. David Klouček, DiS.

Zástupce ředitele školy

Mgr. Ellen Fojtíková

Zástupkyně ředitele školy, Výchovný poradce

Ing. Michaela Peštová

Marketingová ředitelka

Garanti výuky

PhDr. Šárka Baborovská

Garantka výuky Žurnalistiky a nových médií

Ludmila Čaňková

Garantka výuky Herní grafika

Mgr. Marie Dvořáková

Garantka výuky Grafika médií

Vladimír Houdek

Garant výuky Fotografie v reklamní praxi

Mgr. Pavla Kouřilová

Garantka mezinárodních vztahů

Mgr. Radka Kvíčalová

Garantka výuky Obchodní akademie

Poradenské pracoviště

Mgr. Ellen Fojtíková

Zástupkyně ředitele školy, Výchovný poradce

Ing. Nicolle Nováková

Metodik prevence

Silvia Hábovčíková, DiS.art

Asistent pedagoga

Sekretariát

Mgr. Kateřina Kortusová

Sekretariát školy

JUDr. Petr Přikryl

Pověřenec pro ochranu osobních údajů GDPR

+420 582 342 949

akprikryl@seznam.cz

Pedagogičtí pracovníci

PhDr. Šárka Baborovská

tvorba žurnalistických celků,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

baborovska.s@artecon.cz

Kateřina Bartošová, DiS.

grafický design, typografie,

Konzultační hodiny: pátek 7. hodina,

bartosova.k@artecon.cz

Ing. Stanislav Blaha

informační a komunikační technologie, ekonomika, management, integrovaný ekonomický předmět, marketing, multikulturní fiktivní firma,

Konzultační hodiny: pátek 4. hodina,

blaha.s@artecon.cz

RNDr. Jiří Bořil

matematika,

Konzultační hodiny: úterý 2. hodina,

boril.j@artecon.cz

Ludmila Čaňková

videotvorba, webdesign, nová média,

Konzultační hodiny: čtvrtek 3. hodina,

cankova.l@artecon.cz

Tomáš Chmelíř

grafická cvičení,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

chmelir.t@artecon.cz

Mgr. Marie Dvořáková

počítačová grafika, výtvarná příprava, realizace autorské tvorby,

Konzultační hodiny: pondělí 7. hodina,

dvorakova.m@artecon.cz

Mgr. Ellen Fojtíková

český jazyk a literatura,

Konzultační hodiny: pondělí 3. hodina,

fojtikova.e@artecon.cz

Mgr. Miriam Hanušová

dějiny výtvarné kultury, výtvarná příprava,

Konzultační hodiny: úterý 7. hodina,

hanusova.m@artecon.cz

Ing. Miroslava Horáčková

základy přírodních věd, fyzika, chemie,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

horackova.m@artecon.cz

Vladimír Houdek

fotografie, fotopraktikum,

Konzultační hodiny: středa 4. hodina,

houdek.v@artecon.cz

Ing. David Klouček, DiS.

tělesná výchova, seminář k absolventské práci,

Konzultační hodiny: pondělí 3. hodina,

kloucek.d@artecon.cz

Bc. Michal Knap

anglický jazyk,

Konzultační hodiny: pondělí 6. hodina,

knap.m@artecon.cz

Mgr. Pavla Kouřilová

anglický jazyk,

Konzultační hodiny: pondělí 8. hodina,

kourilova.p@artecon.cz

Mgr. Zdeňka Koutná

anglický jazyk,

Konzultační hodiny: pátek 5. hodina,

koutna.z@artecon.cz

Václav Křížek

fotografie,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

krizek.v@artecon.cz

Mgr. Radka Kvíčalová

tělesná výchova, ruský jazyk, německý jazyk, základy přírodních věd,

Konzultační hodiny: čtvrtek 5. hodina,

kvicalova.r@artecon.cz

Mgr. Hana Leisnerová

dějiny výtvarné kultury, výtvarná příprava, fotografie, základy ekologie,

Konzultační hodiny: středa 5. hodina,

leisnerova.h@artecon.cz

MgA. Sergey Lelyukh

výtvarná příprava, fotografie,

Konzultační hodiny: pátek 4. hodina,

lelyukh.s@artecon.cz

Mgr. Richard Medek

multimediální workflow, novinářská etika, mediální legislativa,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

medek.r@artecon.cz

Jason Minnis

konverzace v anglickém jazyce,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

minnis.j@artecon.cz

Mgr. Tomáš Moudrý

fotografie, fotopraktikum,

Konzultační hodiny: čtvrtek 8. hodina,

moudry.t@artecon.cz

Mgr. Tomáš Novák

informační a komunikační technologie, informační technologie, seminář informačních technologií,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

novak.t@artecon.cz

Ing. Nicolle Nováková

ekonomika, písemná a elektronická komunikace,

Konzultační hodiny: čtvrtek 6. hodina,

novakova.n@artecon.cz

Bc. Denisa Novotná

anglický jazyk, seminář z anglického jazyka,

Konzultační hodiny: čtvrtek 1. hodina,

novotna.d@artecon.cz

Ing. Alena Perušičová

matematika,

Konzultační hodiny: čtvrtek 7. hodina,

perusicova.a@artecon.cz

Mgr. Lucie Preverčíková

výtvarná příprava,

Konzultační hodiny: středa 7. hodina,

prevercikova.l@artecon.cz

Mgr. Petr Procházka

dějepis,

Konzultační hodiny: pondělí 3. hodina,

reditel.praha@artecon.cz

Mgr. Miroslav Šantin

základy společenských věd, hospodářský zeměpis, občanská nauka,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

santin.m@artecon.cz

Ing. Irena Sedláčková

multikulturní fiktivní firma, účetnictví, daňová soustava, právo,

Konzultační hodiny: pondělí 2. hodina,

sedlackova.i@artecon.cz

MgA. Michaela Šetlíková, Ph.D.

aktuální otázky médií, projektové řízení,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

setlikova.m@artecon.cz

Mgr. Martina Ševelová

český jazyk a literatura, žurnalistika a nová média,

Konzultační hodiny: pondělí 5. hodina,

sevelova.m@artecon.cz

Mgr. Karolína Šrámková

dějiny výtvarné kultury, výtvarná příprava, estetika, propagace, aplikovaná psychologie,

Konzultační hodiny: úterý 4. hodina,

sramkova.k@artecon.cz

Mgr. Karel Stibor

dějiny výtvarné kultury, dějepis, výtvarná příprava, tiskové formy,

Konzultační hodiny: úterý 3. hodina,

stibor.k@artecon.cz

Bc. Hubert Váša

český jazyk a literatura, informační technologie, právo, základy společenských věd, management sportu, společenskovědní seminář,

Konzultační hodiny: pátek 6. hodina,

vasa.h@artecon.cz

PhDr. Adolf Vodrážka

historie a typologie médií, seminář k absolutoriu, struktura a layout deníků a magazínů,

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě,

vodrazka.a@artecon.cz