Kreativní svět studentů

Kontakty ART

Pro studenty

Vyhlásili jsme 2. kolo přijímacího řízení na gymnázium ART ECON.
Ještě máš šanci nastavit budoucnost podle svých představ!

Kontakty gymnázia

Informace pro tento den

Aktuální info k přijímacímu řízení v Prostějově dnes 17.6.2024

Kdy nás můžete navštívit nebo se setkat?

Uvažujete o studiu na naší VOŠ? Domluvte si návštěvu.

Informace pro tento den

Aktuální info k přijímacímu řízení v Prostějově dnes 17.6.2024

Kdy nás můžete navštívit nebo se setkat?

Uvažujete o studiu na naší VOŠ? Domluvte si návštěvu.

Informace pro tento den

Aktuální info k přijímacímu řízení dnes 17.6.2024

Těšíme se na všechny studenty budoucích prvních ročníků.

Kdy nás můžete navštívit?

Další den otevřených dveří pro SŠ se bude konat až v novém školním roce. Sledujte náš web.

Vyhlásili jsme 2. kolo přijímacího řízení na gymnázium ART ECON.
Ještě máš šanci nastavit budoucnost podle svých představ!

Partneři školy

ZFP akademie, a.s.

ZFP akademie, a.s. je jednou z největších vzdělávacích a zprostředkovatelských společností v oblasti financí na našem trhu. Vzdělává širokou veřejnost a pomáhá zvyšovat finanční gramotnost v České republice.

www.zfpa.cz

Evropská asociace finančního plánování ČR (EFPA ČR), z.s.p.o.

Evropská asociace finančního plánování Česká republika (EFPA ČR) je institucí akreditovanou ČNB pro pořádání zkoušek odborné způsobilosti na finančním trhu a certifikační autoritou pro profesní vzdělávání EFA-EFP. Sdružuje špičkové poradce na českém a slovenském trhu, zajišťuje jejich další vzdělávání a rozvoj. Jako součást EFPA EUROPE, nejrespektovanější evropské organizace udělující certifikáty v oblasti finančního poradenství a plánování, podporuje a zavádí evropské kvalifikační a etické standardy do služeb finančního poradenství v ČR a na Slovensku. V rámci působení na finančním trhu prosazuje etický kodex a jeho dodržování. EFPA se dále podílí na tvorbě Národní strategie finančního vzdělávání včetně její revize a aktivně podporuje rozvoj finanční gramotnosti v rámci školského vzdělávacího systému ČR (mj. soutěž financnigramotnost.cz)

www.efpa.cz

Reklamní studio LuPa

Reklamní studio lupa poskytuje kompletní reklamní služby. Firma působí na trhu od roku 1995, má více než 25 let zkušeností s komplexním servisem v oblasti reklamy. Vždy se snaží nabídnout to nejlepší řešení pro každého zákazníka.

www.lupa-pv.cz

Reklamní agentura VENDI s.r.o.

Reklamní agentura Vendi nabízí zákazníkům kompletní marketingové služby. Jejich cílem je stát se externím marketingovým oddělením pro klienta a šetřit jeho výdaje.
Práci z praxe našich studentů můžete vidět i na webu firmy – úkolem bylo grafické zpracování piktogramů na webu

www.agenturavendi.cz

Ateliér Navara FOTO

Svatební, módní a reklamní fotograf Lukáš Navara je nejen fotografem, ale nabízí i související služby včetně pronájmu vlastních ateliérů. Naši studenti se na praxích seznamují s technikou, základy i vlastním fotografickým projektem.

www.navarafoto.cz

Úklidová společnost IF Facility

IF Facility je úklidová společnost s dlouholetou tradicí, zajišťuje kompletní servis v oblasti Facility Managementu pro firemní klientelu, působí po celé České republice.

Nabízí praxe z různých částí společnosti. Pokud se věnujete médiím a grafice, budete se podílet na grafickém zpracování našich newsletterů a nabídek produktů, vyzkoušíte si focení produktů a jejich finální úpravu.

Pokud se spíše chcete dozvědět více o managementu a o tom, jak funguje společnost, můžete nasbírat zkušenosti na obchodním a mzdovém oddělení, kde se dozvíte, jak se připravují nabídky a zpracovávají mzdy, nebo na účetním oddělení, kde se naučíte důležité základy účtování.

Vypomáhat můžete i manažerům, kteří se starají o plynulý chod zakázek. Budete cestovat po České republice a naučíte se, jak vést zaměstnance a zajišťovat spokojenost našich klientů.

www.iffacility.cz

B. S. Kings security

Společnost B.S. Kings zajišťuje profesionální bezpečnostní služby organizacím i soukromým osobám. Poskytuje dohled nad firmami, areály, soukromými domy i na společenských akcích a eventech, a takté pult centrální ochrany i zásahovou skupinu.

Nabízí praxe pro studenty, kteří se zajímají o fyzickou ostrahu a zabezpečovací systémy. V rámci praxí se setkáte s řízením ostrahy a naučíte se, jak pracovat s pultem centrální ochrany. Budete pomáhat manažerům ostrahy při vedení zaměstnanců a zajišťování spokojenosti našich klientů. Dozvíte se, jak vypadají typické směny našich zaměstnanců a vše, co se od nich očekává.

www.bskings.cz

Melzer spol. s r.o.

Melzer spol. s r.o. je největším dodavatelem informačního systému QI v ČR (Gold partner). Společnost MELZER vznikla v roce 1992 jako ryze česká firma a poskytuje služby v souvislosti s implementací a následnou podporou provozu informačního systému QI, jenž na našem trhu využívá více než 1000 firem. Díky bohatým zkušenostem a množství realizovaných projektů se řadí mezi úspěšné a významné firmy v oboru informačních technologií.

V rámci praxe studenti nahlédnou do problematiky zavádění a podpory informačních systémů. Pochopí, na co potřebují společnosti informační systém, a sami si s ním vyzkouší pracovat. Dále se seznámí s běžnými podnikovými procesy a jejich podporou v ERP systému.

www.melzer.cz

RWS Moravia IT s.r.o.

RWS je světový lídr v oblasti překladů a lokalizace, řešení podpory duševního vlastnictví a jazykových služeb v oblasti biologických věd. Jejich globální tým pokrývá více než 250 jazyků, poskytují lokalizační služby pro digitální svět.

rws-moravia

Habro

Firma Habro se specializuje na prodej a servis počítačů, ICT balíčků, projektorů, tabulí a dotykových zařízení pro školy. Dále poskytují školení v oblasti výpočetní techniky. V rámci Olomouckého kraje, a zvlášť na Prostějovsku spolupracují na řadě projektů souvisejících s propagací internětu do škol a vzdělávání v oblasti IT.

www.habro.cz