ART ECON Praha
Škola plná umění a sportu

Výsledky talentových zkoušek ART

Výsledky talentových zkoušek jsou zveřejněny...

Přijímací řízení ECON

Informace k přijímacímu řízení pro Sportovní management...

Přijímací řízení ART

Informace k přijímacímu řízení pro obory s talentovou zkouškou…

Den otevřených dveří

Ve středu 15. 2. od 16:00 začínáme přednáškou vedení školy. Poslední DOD plánujeme na sobotu 25. 2. 2023...

Aktuálně z Prahy

Hamlet v divadle ABC

Hamlet v divadle ABC

Klasika nemusí být nudná a Shakespeare může být srozumitelný. Přesvědčili se o tom naši třeťáci a čtvrťáci, kteří se s námi 12. ledna vydali na večerní představení Hamleta v ...

Drážďany 2022

Drážďany 2022

V době uvolněného předvánočního rozvrhu se velká část školy vydala na výletdo sousedního Německa, do Drážďan. Kromě možnosti navštívit místní vyhlášenévánoční trhy byl výlet ...

Lyžák 2022

Lyžák 2022

V závěru kalendářního roku 2022 se naše škola vůbec poprvé vypravila na kurzalpského lyžování a snowboardingu. Načasování výcviku a sněhové podmínky byly vté době v Peci pod ...

Výstava Paradise Lost

Výstava Paradise Lost

V úterý, 13. 12. 2022 navštívili studenti 1. FG v rámci předmětu anglický jazyk komentovanouvýstavu amerického fotografa Johna Wehrheima s názvem Paradise Lost, která ...

Kreativní svět

Nabídka naší střední školy umožňuje studentům prozkoumat celou řadu oborů, od klasických disciplín jako kresba, malba, přes grafické techniky a grafický design, fotografii a další užitá média až k tvorbě her a aplikací nebo k digitálnímu vyprávění příběhů.
Podívejte se, jak se umělcům a kreativním oborům na škole ART ECON daří.

Podporujeme sportovce

Sport a tělesný rozvoj jsou na střední škole ART ECON nedílnou součástí celkového vzdělávacího prostředí. Ve specifických momentech může být učitel vnímán jako trenér nebo kouč. Schopnost našeho učitelského sboru zastávat různé role a zapojit studenty do kolektivního úsilí mimo vyučování přispívá k jedinečnosti a výjimečné kvalitě zážitků na škole ART ECON.

Přemýšlíte, jak lze skloubit sport a studium? Více o tom, jak to na SŠ ART ECON děláme, najdete v sekci Podporujeme sportovce.

Pro zájemce o studium

Info - Přijímací řízení

Aktuální info k přijímacímu řízení dnes 4.2.2023

Začaly jarní prázdniny, ale přihlášky na obory ECON můžete podávat až do 1.března

Podrobné informace o podmínkách a průběho přijímacího řízení na jednotlivé obory studia najdete pod následujícími odkazy.

Kdy nás můžete navštívit?

Navštivte nás na Dnu otevřených dveří ve středu 15.2.2023

Pojďte se k nám podívat

Můžete nás navštívit osobně nebo virtuálně

Školní projekty

ART ECON žije. Organizujeme různé exkurze, turnaje, pořádáme výstavy a účastníme se i dalších aktivit včetně projektů financovaných z EU. Rádi ti školní projekty představíme, račte vstoupit!

Robert Vano

Spolupracujeme s odborníky

Součástí našeho života je spolupráce s řadou odborníků. Setkáváme se s nimi nejen v rámci výuky, ale také na přednáškách, workshopech, praxích a konkrétních projektech zaměřených na praktické využití znalostí získaných během studia na SŠ ART ECON PRAHA.

Adéla Anděla Bursová
HC Sparta Praha
Dominika Majerová
Veronika Souralová

Úspěchy našich studentů

Jsme hrdí na naše studenty i pedagogy. Seznamte se s našimi úspěšnými sportovci, umělci i akademiky.

Naši absolventi

Vychovali jsme řadu úspěšných odborníků. Vážíme si absolventů, kteří s námi spolupracují i nadále. Neustále budujeme komunitu těch, pro něž je ART ECON stále školou, která baví. Prohlédněte si medailonky našich absolventů.