Vyhlásili jsme 2. kolo přijímacího řízení na gymnázium ART ECON.
Ještě máš šanci nastavit budoucnost podle svých představ!

Končíš na střední? Přejdi na vyšší! V ART ECON můžeš pokračovat dál.

Kdy nás můžete navštívit nebo se setkat?

Uvažujete o studiu na naší VOŠ? Domluvte si návštěvu.

Aktuální info k přijímacímu řízení dnes 21.5.2024

Nepřijali tě na vysněnou školu? Na gymnáziu máme navýšené kapacity, zkus to ve 2. kole!

Kdy nás můžete navštívit?

Pokračuje rekonstrukce nové pobočky na Roztylech. Sledujte náš Instagram a web.

ART ECON SŠ pohár v golfu 2023 měl letos opravdu vysokou úrověň

26. září 2023 | Akce, Aktuality, Golf, Sport

V pondělí 25. září 2023 se na 17. ročníku ART ECON Středoškolského poháru hrál skvělý golf. Úroveň byla letos mimořádně vysoká a padl i 10 let starý týmový rekord soutěže.

Zahájila Štěpánka Pučálková, patron letošního Poháru

Slavnostní nástup družstev s deskami nesoucími názvy reprezentovaných škol zahájila soutěžní den přednesem české státní hymny a slavnostním odpalem členka Sempreoper v Drážďanech, Štěpánka Pučálková.

Během dne padaly rekordy

Družstvo ART ECON ve složení Anna Cellerová, Laura Petráňová a Matyáš Vysušil se svým skóre 135 ran, 9 ran pod parem hřiště, kdy dívky zahrály dokonce 3 eagly a dohromady celkem 19 birdie, skončilo v TOP 5 na 5. místě z celkových 21 týmů.

Novým držitelem Putovního poháru na jeden rok se stalo družstvo Gymnázia Jana Palacha z Prahy 1.

Ze stejného týmu je také Timotej Formánek. Přestože mu bájný výsledek 59 ran utekl o centimetry na poslední jamce (1 eagle, 12 birdie, žádné bogey, celkem 12 pod par), a stal se i tak výhercem v kategorii jednotlivců.

Děkujeme všem partnerům

Nad soutěží drží záštitu Český olympijský výbor a prezident České golfové federace Vratislav Janda, kdy ČGF je i spolupořadatelem akce, promotérem byla tradičně společnost Ingolf Alana Babického a hlavním partnerem letošního turnaje byla opět Česká podnikatelská pojišťovna.

Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročník.