Pozvánka na Středoškolský pohár v golfu 2023

3. září 2023 | Akce, Aktuality, Golf, Sport

Zveme Vás na 17. ročník ART ECON Středoškolský pohár družstev a jednotlivců 2023, který se uskuteční v pondělí 25. září 2023 na golfovém hřišti PCG Vinoř.

Již od roku 2006 jsme spolupořadateli neoficiálního mistrovství mládeže v golfu, které je známé pod názvem Středoškolský pohár v golfu. Každoročně také sestavujeme školní tým ze studentů naší školy, který reprezentuje ART ECON na této prestižní akci.

Pár čísel z historie

  • Založeno v roce 2006
  • Bezmála 1000 účastníků během prvních 14 ročníků
  • V roce 2020 průměrný HCP družstva nižší než 6
  • Vítězné skóre 2020 bylo 9 pod par
  • Od počátku se náš tým vždy umisťoval stupních vítězů, přestože se složení týmů pochopitelně každoročně mění.

Hlavní myšlenka turnaje

Naším cílem je pomoci prosazovat golf na středních školách a druhém stupni základních škol v ČR. Každý rok zveme školy, aby se zúčastnily s reprezentačními družstvy a podpořily golfisty ve svých řadách. Česká golfová federace zařadila naši akci do svého oficiálního kalendáře turnajů.

Další informace

Propozice a přihlášku na letošní, již 17. ročník Středoškolského poháru v golfu najdete níže či na FB profilu “Středoškolský pohár”, který zpravuje agentura Ingolf, s.r.o., pořadatel turnaje. Připomínáme, že startovat mohou také jednotlivci v individuální soutěži, a že je možné nominovat družstva i z prvních čtyř ročníků osmiletých gymnázií (tito účastníci budou hrát z kratších odpališť).

Pozvánku můžete šířit a sdílet mezi kamarády, spoluhráče apod.

S blížícím se termínem Poháru tuto stránku průběžně aktualizujeme.

Těšíme se na Vás.

Ke stažení