ART ECON School Game

9. února 2023 | Akce, Aktuality, Život školy

Na Jižním městě se ve středu 25. ledna uskutečnila dohrávka 17.kola Extraligy žen. Speciální akce, ART ECON School game byla zasvěcena spolupráci klubu a škol, od základních po partnerskou střední školu.

Celá akce se vydařila po všech směrech – jihoměstské derby Chodova se Startem nabídlo parádní podívanou, dramatický vývoj, a nakonec výhru domácích 8:7! Nadstandardně kvalitní utkání hráček obou týmu navíc ozdobila nadstandardní kulisa a skvělá atmosféra 650 diváků z řad školáků, učitelů, fanoušků i hostí, kteří tak stanovili nové maximum návštěvnosti v Extraligy žen v letošní sezoně a nejvyšší návštěvu na ženském utkání v historii Florbal Chodov!

Ještě před utkáním se díky světelné show a speciálnímu programu nastartovala parádní atmosféra, kterou do tónu speciální akce dokreslila 2 významná jubilea. Z rukou sportovního manažera klubu, Ondřeje Neumana a ředitele klíčové partnerské základní školy Donovalská, Tomáše Marka převzali ocenění hned 2 hráčky Chodova.

Daniela Frantíková, dlouholetá opora a kapitánka týmu dosáhla ve své 8.sezoně na Chodově na metu 100 kanadských bodů v základní části soutěže, což je z pozice obránce mimořádný počin. Stejnou metu pak dosáhla o 4 roky mladší Kristina Belicová, jenž zažívá průlomovou sezonu v níž dokazuje, že je po právu suverénně nejúspěšnější zahraniční posilou, která kdy hájila Chodovské barvy!

Mgr. Petr Procházka – ředitel školy
Ing. David Klouček, DiS. – zástupce ředitele, sportovní koordinátor
Ing. Daniel Čapek – zástupce ředitele
Aftermovie