Maturitní ples 2022

7. dubna 2022 | Akce, Aktuality, Život školy

Po smutné a dlouhé covidové pauze se vracíme zpět do kulturního života. Ruku v ruce s tím přicházejí i maturitní plesy a naše škola nemohla zůstat pozadu. Maturanti, jejich rodiny a přátelé, zaměstnanci školy a její partneři se sešli v Národním domě na Vinohradech poslední březnovou středu.

Program byl krátce po sedmé hodině zahájen proslovem ředitelky IF HOLDING a.s. paní Ing. Michaely Peštové a předtančením tanečního klubu TŠ ASTRA PRAHA. Večerem tradičně provázela Mgr. Petra Šimková.

Maturanti ze tříd 4.A, 4.GF a 4.GH za doprovodu svých oblíbených písní z rukou svých třídních učitelů, Ing. Ireny Sedláčkové, Mgr. Hany Leisnerové a Bc. Huberta Váši, převzali maturitní šerpy. Třídě 4.A předávala šerpy i paní Mgr. Blanka Bohunová, která žáky provázela prvním ročníkem. Podle maturantů si šerpy zasloužili nejen třídní učitelé, ale také pan školník Jiří Čábelka. Ten svou radost neskrýval a toto ocenění oslavil tancem s žáky a kantory.

O hudební program se postarala kapela Caroline band, která během večera zahrála prověřené skladby české i světové hudební scény. Tancovali maturanti, učitelé i rodiče. Během večera bylo možné využít fotokoutek, tak doufáme, že jste si odnesli fotku na památku.