Sport and study in USA

23. dubna 2022 | Aktuality, Sport

Naší školu navštěvuje mnoho talentovaných sportovců. Hrdě nás reprezentují v hokeji, fotbale, florbale, tenise, golfu ale třeba i v závodech na motokárách. Abychom talentovaným studentům pomohli růst, pozvali jsme si do školy zástupce agentury USA Sport and Study.

Organizace pro osobní rozvoj, která se skládá z odborníků po celém světě, nabízí osobní zkušenost s přijímacím řízením a prostředím prestižních amerických univerzit, akademií, přípravných a letních táborů. Prostřednictvím vlastní platformy Paratus nabízí možnost přípravy k testům, trénink myšlenkových pochodů a administrativní podporu. Agentura disponuje databází kontaktů na zahraniční učitele, trenéry i přijímací oddělení slavných univerzit.

Našim žákům přišla činnost organizace představit slečna Adela Hoffmanová. Při setkání s našimi sportovci pohovořila o možnostech studia v USA, které díky agentuře mají. Představila nejzajímavější příběhy studentů, kterým agentura pomáhá a představila jejich cestu a úspěchy.

Jednou z podmínek pro přijetí na americkou vysokou školu je motivační dopis v anglickém jazyce, ten si v průběhu akce zkusili napsat i žáci prvních ročníků, kteří se v rámci svého studia angličtiny tímto slohovým útvarem ještě nezaobírali. V těchto dnech naši angličtináři vybírají ty nejlepší dopisy, které mají šanci na úspěch a postoupí je agentuře pro případnou další spolupráci.

Držíme palce motivovaným studentům a přejeme mnoho studijních a životních úspěchů třeba i za velkou louží.