Vybrali jsme studenty na stáž ERASMUS+ Sevilla 2023

13. září 2023 | Aktuality, Erasmus

V rámci akreditace naší školy v ERASMUS+ programu jsme právě vybrali účastníky stáže ve španělské Seville.

Výběr probíhal na základě studijních výsledků, testu z angličtiny a online individuálního pohovoru se zaměstnavatelem ze Španělska. Výběrové řízení bylo náročné, ale nakonec se podařilo vybrat pět šikovných studentů, kteří budou naši školu reprezentovat v zahraničí. Michaela Komínková a Tereza Jeřábková z oboru Grafika médií a Kristýna Zákostelecká, Anna Schovánková a Ondřej Neuwerth z oboru Herní grafika se na konci října vypraví na 14 dní do slunné Andalusie. Pod vedením zkušené pedagožky MgA. Zuzany Čermákové budou nasávat inspiraci, zdokonalovat své dovednosti a poznávat místní kulturu.

Sevilla je nádherné historické město plné památek, umění a skvělé atmosféry. Našim studentům poskytne spoustu podnětů pro jejich tvorbu a zároveň jim umožní poznat odlišný styl života a práce. Stáž jim také nepochybně rozšíří obzory a naučí je přizpůsobit se novému prostředí. Tyhle zkušenosti se jim budou hodit nejen v profesním životě, ale i v tom osobním.

Gratulujeme!

Mít možnost vyjet na zahraniční stáž v rámci projektu Erasmus+ je skvělá příležitost, jak nastartovat kariéru a získat mezinárodní rozhled. Těší nás, že naše škola ART ECON má v rámci projektu Erasmus+ možnost dát šanci svým studentům účastnit se stáží v zahraničí. Michaele, Tereze, Kristýně, Anně a Ondřejovi přejeme, ať si stáž v Seville užijí na maximum, načerpají spoustu inspirace a vrátí se s hlavou plnou nápadů a zážitků na celý život. Držíme palce a těšíme se na reportáž z cest!