ART ECON Středoškolský pohár v golfu 2023 – PCG Vinoř, 25. září

25. září 2023 | Akce, Aktuality, Golf, Sport

17. ročník ART ECON Středoškolský pohár družstev a jednotlivců 2023 se koná v pondělí 25. září 2023 na golfovém hřišti PCG Vinoř.

Již od roku 2006 jsme spolupořadateli neoficiálního mistrovství mládeže v golfu, které je známé pod názvem Středoškolský pohár v golfu. Každoročně také sestavujeme školní tým ze studentů naší školy, který reprezentuje ART ECON na této prestižní akci.

Rámcový program dne

  • 7:00  Registrace družstev a snídaně, zveřejnění startovní listiny a příprava na hru  
  •   8:15  Povinný slavnostní nástup družstev
  •   8:55  Slavnostní odpal Patrona akce
  •   9:00  Start hlavní soutěže ze dvou odpališť
  • 10:00  Doprovodné programy a turnaj Partnerů 
  • 17:30  Očekávaný čas vyhlášení výsledků – klubovna

Soutěžní systém

Systém hodnocení je založen na součtu dvou nejlepších výsledků členů družstva na rány bez vyrovnání na každé jamce. Soutěž se odehraje na 1×18 jamek a hraje se s úpravou HCP. Start proběhne postupně ze dvou odpališť.

Hlavní soutěž – soutěž družstev – se hraje na 18 jamek systémem na rány bez vyrovnání se dvěma nejlepšími započítávanými výsledky pro družstvo na každé jamce. V případě shodného výsledku dvou nebo více družstev se o prvním místě rozhodne v play-off hraném jako „Náhlá smrt“. Každé družstvo reprezentuje jeden hráč nominovaný kapitánem. Pořadí hraných jamek pro play-off: 18 a případně znovu do rozhodnutí.

Individuální soutěž s důrazem na reprezentaci školy se hraje na rány jednotlivců. Členové družstev se účastní automaticky, odevzdají-li skórkartu s platným skóre na rány.  

Neváhejte a přijďte si zahrát!

Ceny a dekorování družstev

Družstva na prvních třech místech obdrží poháry a věcné ceny.

Vítěznému družstvu je na jeden rok propůjčen Putovní pohár. Družstvo, které se v plném počtu hráčů nezúčastní slavnostního vyhlášení výsledků, ztrácí nárok na umístění, medaile i věcné ceny. Individuální soutěž obdobně, bez rozdílu pohlaví. Případné mimořádné okolnosti nepřítomnosti některého z členů družstva při dekorování musí předem posoudit a schválit Soutěžní výbor.

Soutěžní výbor

PhDr. Dana Čapková Ph.D., Ing. Alan Babický, MBA, a hlavní rozhodčí, popř. jiný delegát ČGF

Těšíme se na Vás.

Další informace najdete také v Pozvánce na tento turnaj.