Maturitní ples 9. ledna 2024 v Lucerně

15. ledna 2024 | Aktuality, Maturanti, Život školy

Maturitní ples naší střední školy ART ECON se konal 9. ledna 2024 ve Velkém sále paláce Lucerna. Byl skutečně velkolepý a všichni se dobře bavili dlouho do noci. Ples zahájilo slavnostní předtančení s ukázkami klasických i moderních tanců a energické vystoupení našich studentek sportovního aerobiku. Výjimečnost celé akci dodaly i moudré proslovy zástupců zřizovatele a vedení školy.

Maturitní ples byl nejen oslavou končícího školního období, ale i příležitostí přivítat naše nováčky. Všichni se postupně vystřídali na parketu se svými třídními učiteli. Hlavní část programu byla samozřejmě věnována maturantům. Každý si mohl užít svoji chvilku slávy a kráčel po červeném koberci vstříc svému třídnímu profesorovi a vlastní budoucnosti. Slavnostní atmosféra byla plná úsměvů a fotografování. Tato část večera byla plná emocí a vzpomínek, zejména pro přítomné rodiče a další příbuzné. Po stužkování se maturanti objevili s tradičními plachtami na drobné pro svoje maturitní večírky.

Všichni se dobře bavili až do půlnoci, kdy se nám představili maturanti se svými zábavnými vystoupeními. Po plese následovala tradiční after-party pro maturanty. Vybrané fotografie zachycující atmosféru plesu si můžete prohlédnout ve fotogalerii, další pak můžete najít i stáhnout na odkazu s fotogalerií z maturitního plesu.

Děkujeme všem pořadatelům, zejména panu zástupci Danielu Čapkovi, za uspořádání tohoto nádherného plesu a našim maturantům přejeme hodně štěstí u obhajob maturitních prací, u písemných i ústních zkoušek, a samozřejmě i v dalším životě.