Navštivte nás na burzách škol

10. října 2022

Vybrat si tu správnou střední školu není pro každého jednoduché. Určitě o tom přemýšlíte, protože správná volba může nastartovat celoživotní kariéru. Pokud ještě nejste rozhodnutí nebo váháte, kterou školu si vybrat, je nejlepší zjistit o nich co nejvíce. Můžete nás navštívit na dnech otevřených dveří. Ale pokud to máte dál, nebo chcete získat informace o více školách najednou, je nejlepší navštívit burzu škol.

ART ECON pravidelně prezentuje všechny studijní obory na různých burzách škol v okolí. U našeho stánku si můžete popovídat s lidmi, kteří přímo ve škole působí a vědí o ní nejvíc. Můžete získat odpovědi na otázky, ve kterých nemáte jasno. Také si odnesete letáček s přehledem studijních oborů a nejdůležitějšími informacemi. V klidu si pak doma rozmyslíte, co vás nejvíc zaujalo, co by vás nejvíc bavilo, kde by se vám nejvíc líbilo. A pokud i pak budete mít dotazy, není nic jednoduššího než se podívat buď do sekce pro zájemce o studium nebo se objednat na návštěvu přímo do školy.

Už se na vás těšíme!

Do konce roku 2022 se ještě můžeme setkat v Olomouci:

Předchozí akce:

13. října jsme udělali první letošní zastávku, navštívili jsme Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí ve Slavkově u Brna. O náš stánek byl velký zájem, odpovídali jsme na řadu všetečných dotazů žáků základních škol, kteří burzu přijeli navštívit. Naše kolegyně s úsměvem odpovídaly nejen na otázky, ale také rozdávaly letáčky s užitečnými informacemi a odkazy.

10. listopadu jsme měli prezentaci nedaleko od školy, ve Společenském domě v Prostějově. Tady nás samozřejmě každý zná, takže otázky byly velmi konkrétní. Nejčastěji jste se ptali na náplň uměleckých oborů, na talentové zkoušky a přijímací řízení všeobecně, ale setkali jsme se i se zájemci o ekonomické obory, na něž se budete moci hlásit po Novém roce.

Pokud nás nezastihnete na burzách škol, nevadí. Nejlepší je podívat se přímo do školy. Využijte k tomu třeba dny otevřených dveří. Více se dozvíte na stránkách Dnů otevřených dveří.