Hana Prchalová

Hana Prchalová se věnuje především tvorbě pánské módy. Její práce jsou charakteristické především svým naturalistickým, někdy téměř surovým a „chladným“ vzhledem, který podporují především velké nenarušené plochy a oversize střihy.

Představila několik autorských výstav. V roce 2013 se s pánskou kolekcí On the road účastnila finále prestižní soutěže Start-Up na Prague fashion weekendu. Působila jako head designer pro českou značku spodního prádla Smalls. Déle představila své recyklované modely v showroomu Upcycling fashion store v Berlíně, u příležitosti Mercedes Benz fashion weeku 2014.

Vytvořila image pro kapelu Deviate me a účastnila se projektu GENDER mladého fotografa Jakuba Svobody. Mezi její zásluhy patří i ADO fashion show v Kutné Hoře, kde působila jako art directorka projektu. Je také spoluautorkou studentského projektu LEAGUE by utebe 2015.

V současné době věnuje svou pozornost především rozvoji autorské značky ve spolupráci s Nikolou Susovou, jejíž premiéra se chystá na následující rok.

Oděvní-partitury